Divine Liturgy for Students of Ukrainian Bilingual Schools

The Ukrainian Bilingual Program of Edmonton Catholic Schools and Elk Island Catholic Schools celebrated the beginning of the new school year with

theannual school opening liturgy. The liturgy took place on Wednesday, September 22, 2010, at St. Josaphat Cathedral.

Over 600 students and staff of St. Matthew, St. Martin, St. Kevin, Austin O’Brien, Father Kenneth Kearns, Jean Vanier and Archbishop Jordan participated in the Divine Liturgy, which was led by Bishop David Motiuk and the Ukrainian Catholic clergy.

The Divine Liturgy was celebrated in honour of the “Year of Vocations to Consecrated Life” as declared by Patriach Lubomyr of the Ukrainian Catholic Church. Students, teachers and parents focussed on the mission – in that we are all consecrated by God to follow in Christ’s footstep in our daily pilgrimage. This year’s students donations were offered for the support of the Edmonton Ukrainian Catholic Eparchy Youth Commission.

Початок навчального року в українсько-католицьких двомовних школах

22 вересня 2010 року в катедрі святого Йосафата , що в Едмонтоні , українсько-католицькі двомовні програми Едмонтону та Шервуд-Парку урочисто відсвяткували початок навчального року Святою Літургією. Більш ніж 600 учнів , вчителів , адміністраторів та батьків шкіл св. Мартина, св. Матея, св. Кевина, Остин О’Браєна міста Едмонтону та студенти школи Отця Кенета Кернза, Жана Ваньє та Архиєпископа Джордана, що в Шервуд-Парку, разом зібралися в цей день, щоб помолитися за успішний 2010-2011 навчальний рік .

На початку Святої Літургії Преосвященний Владика Давид Мотюк передав усім вітання від Патріарха Греко-Католицької Церкви Любомира та побажання плідного та успішного навчального року. Владика Мотюк звернувся до учнів з таким запитанням: ” Хто з вас би хотів бути святим?” Він наголосив на важливості розуміння присутности Бога у нашому житті кожного дня і прагненні до Царства Небесного. Владика наголосив на тому, що Бог будує Царство Небесне при допомозі кожного з нас, тому що кожна людина є наділена талантами даними Богом. Також кожний з нас має особливе завдання — покликання в житті і саме за це особливе життєве завдання всі присутні щиро молилися та дякували Богові.

При кінці Святої Літургії Лорі Багрій, заступник директора школи Жана Ваньє, подякувала Преосвященному Владиці, всім присутнім отцям, вельмишановим представникам уряду та українських організацій, організаторам, співакам, та учням й пригадала всім присутнім, що цьогорічна Свята Літургія присвячена Рокові християнського покликання з особливим наголосом на життєвому покликанні кожної людини .

На закінчення Владика Мотюк побажав учням успішного навчального року, вчителям плідної праці та багато терпіння і рясно окропив учнів, вчителів та всіх присутніх свяченою водою .

Оксана Цокан вчителька школи Отця Кенеса Кернза